Sabit Döner Elek

BRT HARTNER ST eleme tamburları kompost, talaş veya topraktaki büyük taneleri ayırır.

 • Kolay, sağlam yapı
 • Kaynaklı vidalı konveyörlü yatay yerleşim
 • Mükemmel bir eleme sonucu için farklı elek delikleri
 • Geri dönüştürülebilir maddelerin ayrılması
 • Yırtılan açık torbaların boşaltılması
 • İnce tanelerin elenmesi
 • Bakım ve servis dostu
 • Optimum ayırma kalitesi ile yüksek verim

Açıklama

Farklı Malzemelerin Elenmesi ve Ayrılması için Sabit Versiyonlu Elek Tamburu

Mekanik ayıklama tesisi mi işletiyorsunuz? Dozajlı besleme, ön parçalama veya torba açma işleminden sonra malzemenin elenmesini mi istiyorsunuz?

Geri dönüştürülebilir malzemenin ayıklanmasını kolaylaştırmak için ince taneleri ayırmak mı istiyorsunuz? Gevşetilmiş ve homojenleştirilmiş malzeme sizin için gerekli mi? BRT HARTNER ST sabit döner elek tüm gereksinimlerinizi karşılar!

Eleme makineleri malzemeyi farklı boyutlarda fraksiyonlara ayırır. Evsel atıklar, biyolojik atıklar, kompost veya atıktan elde edilen yakıt (RDF) en uygun girdi malzemesi tipleridir. Sabit döner eleğin yapım boyutu, atık türüne, hedeflenen çıktı oranına ve gerekli çıktı partikül boyutuna bağlıdır.

Tamburun döner hareketi, malzemeye yüksek düzeyde kinetik enerji aktarır. Sürekli olarak yukarı fırlatılır ve ters çevrilir. Bu, optimum ayırma ile son derece gevşetilmiş atıklarla sonuçlanır.

Sağlam tasarım

Sabit döner eleğin değiştirilebilir elek tamburları, yuvarlak veya dikdörtgen elek delme delikleri ile kullanılabilir. Malzemenin türüne bağlı olarak, ek bir dolaşıklık koruması ile de donatılmıştır. Eleme tamburu içindeki malzeme nakliyesi, eleme malzemesine göre yüksekliği ve eğimi ayarlayan bir kaynaklı vidalı konveyör vasıtasıyla yapılır. Sağlam, mekanik olarak işlenmiş bilye yuvalarına sahip elek tamburu gövdesinin tahriki, ağır hizmet tipi destek tekerlekleriyle çalışır.

BRT HARTNER ST sabit döner elek, sırasıyla çelik tel konstrüksiyonlu sağlam, aşınmaya dayanıklı bir çelik sac ile donatılmıştır. Geniş bakım kapakları ve kapıları hızlı ve kolay erişim sağlar. Ayırma tesisinizi BRT HARTNER sabit elek tamburu ile donatın ve istenmeyen kesintilere ve uzun arıza sürelerine HAYIR deyin!

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.