Atık Kağıt için Balistik Ayırıcı

Karton ve Mukavva Kutuların Atık Kağıttan Ayrılması ve Karışık Kağıttan Safsızlıkların İnce Elenmesi için Balistik Ayırıcı

 • Balistik Ayırıcının dayanıklı ve sağlam tasarımı
 • Materyali iki fraksiyona ayırma
 • Yüksek ayırma kalitesi
 • Sayısız parametre ayarı
 • Malzemenin tozdan arındırılması ve ince kalıntılardan ve yapışkanlardan temizlenmesi
 • Bakımı kolay rulmanlar ve miller
 • Paletlerin değişken elek ızgarası eleme yüzeyleri
 • Kolay ve doğrudan tahrik sistemi

Açıklama

Balistik Ayırıcı BRT HARTNER BPS, düşük maliyetle yüksek kullanılabilirliğe sahip etkili bir ayıklama işlemi için en iyi seçimdir.

Balistik Ayırıcı malzemeyi iki fraksiyona ayırır. Atık kağıt paletlerin açıklıklarından düşer. Tırmanma kabiliyetine bağlı olarak karton, makinenin üst ucundaki taşmaya kadar yukarı doğru hareket eder. Dikey ivmelenme, malzemeyi iyice karıştırır ve bu da yüksek bir ayırma kalitesi ile iyi bir ayrılmaya yol açar. Arka arkaya birkaç eleme platformuna sahip yapı, verimliliği destekler.

Balistik Ayırıcılar, plakalı eleklere veya tambur eleklere kıyasla en iyi alternatiftir. Neredeyse dolanmazlar, bakım dostu ve esnek kullanımlıdırlar.

Paletlerdeki açıklıkların boyutu, önceden oluşturulmuş karışık kağıt fraksiyonunun ince elenmesi için küçültülür. Böylece malzemeden sorunlu ince materyal ve safsızlıklar giderilir, bu da mürekkep giderme kalitesini artırır.

Özel rulmanlar ve merkezi yağlama sistemi

Sürekli çalışma için sağlam bir makine tasarımı, farklı uygulama türleri için geniş bir çeşitlilik ve özel bir rulman, BRT HARTNER BPS Balistik Ayırıcıyı benzerlerinden farklı konuma getirmektedir. Rulmanlar, mil sökülmeden değiştirilebilir. Yüksek bakım gerektiren bir krank mili gerekli değildir. Ek olarak makine, her palet için bir amortisör sistemi ve merkezi bir yağlama sistemi ile dikkat çekmektedir. Farklı yapı tasarımlarında, değişken uzunluklarda ve genişliklerde ve çeşitli ek ekipman türlerinde mevcuttur.

Makine frekans konvertörlü elektrikli dişli motor tarafından tahrik edilir, torkun çıkış tarafındaki krank miline aktarılması paletlerle yapılır. Elek ızgaraları kolayca değiştirilebilir. Emniyet kapısı anahtarları ile sabitlenen bakım açıklıkları, Balistik Ayırıcı BPS’nin bakımını kolaylaştırır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.