Disk Elek / Rotor Elek

BRT HARTNER SF Disk Elek / Rotor Elek, karton-kağıt karışımlarını temiz bir karışık kağıt fraksiyonuna ve ince bir fraksiyona ayırır.

 • Karma kağıdın Disk Elekler/Rotor Elekler ile verimli bir şekilde temizlenmesi ve ayrılması
 • Uygun maliyetli ve dayanıklıdır
 • Engelleyici malzeme geçirmez
 • Gevşetilmiş ve sonraki sıralamaya eşit malzeme besleme
 • Küçük boyutları nedeniyle mevcut tesislere kolay entegrasyon
 • Tekil rotor elemanlarının basit değişimi/değiştirilmesi
 • Ekran kesim boyutunun dinamik olarak ayarlanması
 • Özel aks şekli sayesinde kolay temizlik
 • İsteğe bağlı olarak frekans kontrollü hız ayarlı
 • Yavaş çalışma

Açıklama

Ayrıştırma tesisiniz belediye koleksiyonundan karışık atık kağıt ve karton parçaları mı alıyor?

Bu fraksiyonların ayrılmasını ve manuel, mekanik veya optik sıralama için hazırlanmasını mı istiyorsunuz? Eleme sürecinden gelen büyük boy fraksiyon, daha fazla ayırmaya ve ardından mürekkebi gidermeye sağlanacak mı? BRT HARTNER SF Disk Elek / Rotor Elek ürünümüz, mükemmel bir maliyet – fayda oranında karışık kağıdın en yüksek kalitede elenmesi için doğru seçimdir.

Yüksek miktardaki karton-atık kağıt karışımlarının profesyonel temizliği ve ayrılması için uygun makineler Disk Elekler / Rotor Elekler veya Balistik Ayırıcılardır. Her ne kadar birbirinden çok farklı olsalar da, her iki sistemin de haklı gerekçeleri vardır ve eşit derecede etkili ve işlevseldirler. Eggersmann GmbH, BRT HARTNER markası altında ürün yelpazesinde her iki makine tipine de sahip birkaç şirketten biridir.

BRT HARTNER SF Disk Elek/Rotor Elek, oval diskli akslardan oluşan döner rotor elemanlarına sahiptir. Zincirli ve çarklı bir elektrikli dişli motor tarafından tahrik edilmektedir. Disklerin yukarı ve aşağı hareketi, malzemeyi bir tür “yüzme” hareketine sokar.

İnce elek nasıl çalışır

SF İnce Elek, malzemeyi küçük çelik disklerle üst tahliye noktasına taşır. Ayrıca, istenen çıktı performansına bağlı olarak iki veya üç eleme platformu ile donatılmıştır. Her platform kendi tahrik motoru ile donatılmıştır. Platformlar basamaklı olarak düzenlenmiştir, bu nedenle malzeme en az bir kez ters çevrilir. Ayrıca, her bir platformun dönme hızı, frekans dönüştürücü aracılığıyla en uygun şekilde ayarlanabilir. Gazete ve dergiler ayrılarak platformlara taşınır. Sigara paketleri, kağıt parçaları, taç mantarları, şişe kapakları ve diğer benzer ince parçalar gibi küçük engelleyici bileşenler temizlenir, ayrılır ve elek disklerinden eleme makinesinin altındaki bir hazneye boşaltılır.

BRT HARTNER’in SF İnce Eleği iki fraksiyon oluşturur: biri daha fazla işlem için uygun temiz karışık kağıt fraksiyonu ve bir ince fraksiyon.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.