Torba Açıcı

Entegre Besleme Hazneli Torba Açıcı BRT HARTNER BO, torbaları açıp boşaltır ve gevşeyen malzemeyi sonraki ayıklama işlemlerine aktarır.

Plastik Torbaların Açılması ve Boşaltılması ile Malzemenin Dozajlı Transferi için Torba Açıcı

 • Torbaların neredeyse %100 açılması ve boşaltılması
 • “Torba içinde torba” yüksek açılma oranı
 • Ev ve ambalaj atıkları, atık kağıt ve kalıntı atıklar gibi farklı malzeme türleri için uygundur
 • Kordonlara, tellere ve folyolara dolanma koruması
 • Ayrıştırma işlemine gevşetilmiş ve eşit malzeme aktarımı
 • Düşük bakım ve temizlik çabası
 • Aşırı engelleyici malzeme ile aşırı yük koruması ve otomatik kapanma
 • Tekerlekli yükleyici veya tutucu dolumu için yüksek hacimli besleme hunisine sahip Torba Açıcı
 • İsteğe bağlı olarak besleme hunisi olmayan temel makine olarak da mevcuttur
Ürün Broşürü

Açıklama

Torbaları açmanın ve boşaltmanın ucuz bir yolunu mu arıyorsunuz?

Malzemenin parçalanmasını, yırtılmasını veya sıkıştırılmasını istemiyor musunuz? Kuru ve nemli bileşenler karıştırılmamalı mı? Ancak, gevşetilmiş malzemenin sonraki ayıklama ve arıtma tesisine dozajlı bir şekilde aktarılması kaçınılmaz mıdır? O halde, meşhur Torba Açıcı serimiz BRT HARTNER BO’nun modellerini öneriyoruz.

25 yılı aşkın bir süredir atık ayrıştırma ve işleme endüstrisinin müşterileri BRT HARTNER markasının Torba Açıcılarına güvenmektedir. Bu makinelerin 600’den fazlası piyasada kullanılmaktadır. Doğru makine ile başlatıldığında bir arıtma sürecinin ne kadar etkili ve ucuz olabileceğini kendiniz görün!

Torba Açıcı BRT HARTNER BO’nun entegre besleme ve dozaj haznesi, tekerlekli yükleyici veya tutucu ile plastik torbalarla beslenebilir. Hatta hazne aşırı doldurulabilir. Yüksek hacimlerde uzun tampon süreleri, personeli rahatlatmak için ön koşuldur.

Kurulu hareketli zemin konveyörü, malzemeyi Torba Açıcının kalbi olan sıyırma tamburuna aktarır. Ayrı ayrı tahrik edilen tambur yarımları ilk bağıl hareketi oluşturur. Sıyırma tamburunun besleme hunisi tarafından sürekli beslenmesi, en yüksek açma ve boşaltma oranlarını sağlar. Malzemenin parçalanması, kartonun yırtılması, teneke ve kutuların sıkıştırılması, gereksiz ince parçaların oluşması ve nemli ve kuru malzemenin karıştırılması etkili bir şekilde önlenir.

Torba açıcı araçları

Sıyırma tamburunun arka tarafında sıkıştırma kolları bulunur. Bunlar, Torba Açıcı tamburunun ve plastik torbaların sürekli temasını sağlar. Sıkıştırma kolları ile tambur arasındaki mesafe aşağıya doğru daralır. Önceden ayarlanmış sıkıştırma basıncı değiştirilebilir. Sıkıştırma kolları, tamburdan yukarı ve uzağa kaldırılarak kompakt engelleyici malzemeden kaçınır. Dinamik kanalın geçilmesi malzeme için ikinci göreceli harekettir. Her iki göreceli hareket de torbaların güvenilir bir şekilde açılmasını ve içindekilerin boşaltılmasını ve gevşetilmesini sağlar.

Tambur üzerindeki sıyırma parmakları ve sıkıştırma kolları üzerindeki sıyırma üçgenleri Torba Açıcı BO’nun araçlarıdır. Torbaları açarken aynı zamanda tambura dolanmasını mümkün olduğunca önlemek için tasarlanmıştır. Aletler aşınmaya dayanıklı çelikten yapılmıştır ve gerektiğinde özel kaplama ile donatılabilir. Bu özel tasarım, geleneksel tasarıma kıyasla kullanım ömrünü üç katına çıkarır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.