Sabit Elek Tamburu

Malzeme Taraması ve Farklı Çıkış Fraksiyonlarına Ayrılması için Sabit Tasarımlı Döner Elek

  • Dört adede kadar aşındırıcı tane büyüklüğü fraksiyonu üretimi
  • Optimum tarama sonuçları için farklı örgü (delik) boyutları ve araçları
  • Sabit elek tamburu SD, aşağı akış ünitelerini tıkanıklıklardan ve aşındırıcı ince tanelerden korur
  • Yüksek bakım kolaylığı
  • Yüksek ayırma kalitesi ve etkinliği; olağanüstü verim kapasitesi
  • Son derece sağlam ve aşınmaya dayanıklı olup sonuç olarak yüksek kullanılabilirliğe sahiptir

Açıklama

Mekanik ayrıştırma tesisi mi işletiyorsunuz?

Dozajlı ve ölçülü besleme, ön parçalama veya torba açmadan sonra malzemenin birkaç fraksiyona bölünmesini mi istiyorsunuz? Geri dönüştürülebilir malzemenin ayıklanmasını kolaylaştırmak için ince taneleri büyük safsızlıklardan ve engelleyici malzemeden sadece bir adımda ayırmak ister misiniz? Malzemenin gevşetilmesini ve eşit ve ölçülü bir malzeme akışına sahip olmasını mı istiyorsunuz? O halde sabit elek tamburu BRT HARTNER SD ile doğru makineyi buldunuz!

Eleme Tamburları, malzemeyi farklı büyüklükteki fraksiyonlara ayırır. Bu şekilde en fazla dört tane fraksiyonu üretilebilir. Uygun girdi malzemesi örneğin evsel atıklar, biyolojik atıklar, kompost, atıktan elde edilen yakıt, ticari atıklar veya inşaat atıklarıdır. Atık türü, istenen çıktı oranı ve gerekli partikül boyutu, sabit döner eleğin boyutunu tanımlar.

Tamburun dönme hareketi, malzemeye yüksek düzeyde kinetik enerji aktarır. Bu, ideal ayırma sağlayarak atığın çok iyi gevşetilmesiyle sonuçlanır. Özellikle düz malzeme parçalarıyla BRT HARTNER SD sabit elek tamburu mükemmel ayırma özellikleri gösterir.

Sağlam Tasarım

Sabit döner eleğin değiştirilebilir elek levhası, ya yuvarlak ya da dikdörtgen delikler ve ayrıca özel bir malzeme tipi için ek bir dolaşıklık koruması ile dizayn edilmiştir. Bu özellik, BRT HARTNER markasının 3D eleklerini ayrı bir konuma taşımaktadır. Eleme sonuçlarını etkilemek ve iyileştirmek için sökme aletleri, hızlandırıcılar ve karıştırıcılar gibi ek ekipmanlar kurulabilir. Mekanik olarak işlenmiş yatak yuvalarına sahip sağlam elek tamburu gövdesi, ağır hizmet tipi tekerlekler tarafından tahrik edilir.

Elek tamburu SD’nin sağlam ve aşınmaya dayanıklı çelik sac konstrüksiyonu da uzun ömür ve dayanıklılık açısından ikna edicidir. Büyük bakım kapakları ve kapıları, kontrol edilmesi gerekebilecek tüm aletlere kolay erişim sağlar. BRT HARTNER sabit döner eleğini bugün tercih edin ve tesis proseslerinizde uzun duruş süreleri ile istenmeyen kesintiler geçmişte kalsın!

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.