Balya Kırıcı

Balya Kırıcı BRT HARTNER BB, PET şişelerin, atık kağıtların, kalıntı atıkların, plastik atıkların ve diğer birçok geri dönüştürülebilir maddenin sıkıştırılmış balyalarını kırmak için kullanılır.

 • PET şişeler, kalıntı atıklar, plastik kaplar, atık kağıtlar, ayırma kalıntıları vb. için uygundur.
 • Verimli balya kırma ve malzeme gevşetme
 • Eşit ve sürekli malzeme boşaltma
 • Kademesiz olarak ayarlanabilen verim oranı
 • Uzun besleme aralıkları için büyük balya haznesi
 • Sürücüler ve elektrik kontrol sistemi ile kullanıma hazır tasarım
 • Makinenin esnek kullanımı için geçme duvarlar

Açıklama

Pres Balyalarının Verimli Kırılması ve Çözülmesi

Balya Kırıcı BRT HARTNER BB, PET şişelerin, atık kağıtların, kalıntı atıkların, plastik atıkların ve diğer birçok geri dönüştürülebilir maddenin sıkıştırılmış balyalarını kırmak için kullanılır.

Daha sonra çözülmüş ve ölçülmüş malzeme sonraki arıtma işlemlerine taşınır. Balya Açacağı BB, en etkili malzeme ayıklaması için malzemeyi ezmez, gevşetir.

Entegre standart hareketli zemin konveyörü, bir tambur ve bir dinamik aşağı tutma düzeneğinden oluşan balya kırma ünitesine eşit bir malzeme akışı sağlar. Bu sistem, yabancı maddeler tarafından tıkanmadan malzemenin ideal şekilde gevşetilmesini sağlar.

Balya Kırıcı, saatte 10 tona kadar bir verime ulaşır ve maksimum 1.500 kg’lık bir balya ağırlığı için tasarlanmıştır.

Hacim akış kontrolü

BRT HARTNER BB Balya Açıcı, hacim akış kontrolü ile donatılmıştır. Çıkış hızını sensörler belirler. Tambur devrinin ve hareketli zemin hızının ayarlanması, eşit bir malzeme çıkışı sağlar. Ayrıca Balya Kırıcı, makinenin dolum seviyesini izleyerek kurumasını önlemek için optik bir sensörle donatılabilir.

Açık veya kapalı besleme alanı

Besleme türüne bağlı olarak, Balya Kırıcı hem açık bir besleme alanına (balyaların forklift ile girişi) hem de kapalı bir bunkere (gevşek malzemenin tekerlekli yükleyici ile girişi) sahiptir. Balya Açıcının hazne duvarları çıkarılabilir geçmeli duvarlar olarak tasarlanmıştır. Böylece, duvar elemanları gerektiği gibi eklenebilir veya çıkarılabilir.

Ayrıca, Balya Kırıcı BB, büyük balya haznesi nedeniyle uzun besleme aralıkları için mükemmel bir şekilde uygundur.

BRT HARTNER BB, tüm tahrik elemanları ve elektrik kontrol ünitesi dahil olmak üzere bağlantıya hazırdır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.