Digestat Karıştırıcı

BRT HARTNER DM digestat karıştırıcının ön işlemi için karıştırma ünitesi, yapısal olmayan ve yapısal malzemenin ideal karışımlarını üretir.

  • Digestatların, arıtma çamurunun veya benzerlerinin ön arıtımı için karıştırma ünitesi
  • Mevcut tesislerde yenilenebilir
  • Yoğurma veya sıkıştırma etkisi yoktur
  • Tekerlekli yükleyici ile otomatik besleme veya besleme
  • Aerobik arıtma için öncü madde
  • Yapısal başlangıç malzemesi üretimi

Açıklama

Yeşil Atık ve Ham Kompost gibi Digestat, Arıtma Çamuru veya Benzeri ve Yapısal Malzemelerden Karışımların Optimum Üretimi için

Biyolojik atık arıtma tesisi mi işletiyorsunuz? Nemli biyo-malzemeyi, zor organik kalıntıyı veya kanalizasyon çamurunu yapısal malzemeyle karıştırmanız mı gerekiyor?

Digestatlar aerobik arıtmadan önce ön işleme tabi tutulmalı mı? Çürütme ünitesi için ilgili hava gözenek hacmine sahip, havalandırılabilir, neredeyse homojen bir malzeme mi üretmek istiyorsunuz? O halde, BRT HARTNER DM fermantasyon kalıntılarının ön arıtması için Digestat Karıştırıcımıza ihtiyacınız var.

BRT HARTNER’in DM Digestat Karıştırıcısı, digestatların, kanalizasyon çamurunun veya benzer malzemelerin aerobik arıtımı için – sırasıyla daha sonraki kompostlama işlemine hazırlık amacıyla – kullanılır. Yapısal olmayan malzeme, yeşil atık, ham kompost veya elek taşması gibi yapısal malzeme ile karıştırılır.

BRT HARTNER’in Karıştırma Ünitesinin avantajı: Substratların dinamik bir malzeme akışında karıştırma silindirleri ile karıştırma sistemi nedeniyle, sıkıştırma veya yoğurma etkilerinden kaçınılır ve substrat homojenleştirilir ve gevşetilir. Sonuç, sonraki aerobik arıtma (çürütme) için en uygun başlangıç malzemesidir. Yapısal malzeme eklenerek ve böylece hava gözenek hacminde bir artış sağlanarak, ayrıştırma ünitesine başlangıçta yeterince oksijen verilir. Çürüme süreci sırasında bu durum ayrıca malzemenin döndürülmesi ile desteklenmelidir. Kardeş markamız BACKHUS, ürün yelpazesinde bunun için çeşitli çözümlere sahiptir.

Mevcut tesislerin kolaylıkla yenilenmesi imkanı

Fermantasyon kalıntılarının ön arıtması için BRT HARTNER DM Digestat Karıştırıcı, safsızlıklara karşı aynı anda yüksek stabilitede yüksek bir verim oranına sahiptir. Bu nedenle, hem sürekli işletilen planların otomatik malzeme akışına entegrasyon hem de toplu işletilen tesislerde tekerlekli yükleyici ile besleme için idealdir.

Halihazırda faaliyette olan kompost tesisleri, Digestat Karıştırıcı ile kolayca uyarlanabilir.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.