Balistik Ayırıcı

Ambalaj Atıkları, Evsel Atıklar, Ticari Atıklar ve Karışık İnşaat Atıklarının Çeşitli Fraksiyonlarının Ayrıştırılması için Balistik Sınıflandırıcı

 • Balistik Ayırıcının dayanıklı ve sağlam tasarımı
 • Tek adımda yapılan üç kısma ayırma
 • Yüksek ayırma kalitesi
 • Sayısız parametre ayarı
 • İnce moloz ve yapışıklıklardan hafif fraksiyonun tozdan arındırılması ve temizlenmesi
 • Farklı malzemelerle optimum ayırma sonucu
 • Bakımı kolay rulmanlar ve miller
 • Paletler üzerinde değiştirilebilir elek ızgaraları
 • Kolay ve doğrudan tahrik sistemi

Açıklama

Balistik Ayırıcı BRT HARTNER BS, düşük maliyetle ve yüksek kullanılabilirlikle etkili bir ayrıştırma işlemi için en iyi seçimdir.

Malzemeyi üç fraksiyona ayırır. Ayırma işlemi sadece bir adımda yapılır. Paletlerin hareketi, besleme malzemesini hem dikey hem de yatay bir taşıma yönü için titreşime sokar. Dikey hızlanma, malzemeyi iyice karıştırır ve bu da mükemmel ayrışmaya yol açar ve yüksek eleme kalitesi sağlar.

BS Balistik Ayırıcı, malzemeyi bileşenlerin tırmanma kabiliyetine ve düzensiz balistik davranışına göre ayırır. Yuvarlanan ve hacimli nesneler, taşlar, şişeler ve diğer içi boş cisimler balistik prensibe göre hareket eder ve boşaltıldıkları makinenin alt ucuna (3D) doğru hareket eder. Hafif ve düz malzeme, folyo, tekstil ve kağıt, makinenin üst ucundaki taşma düzeneğine (2D) bireysel tırmanma kabiliyetlerine bağlı olarak yukarı doğru hareket eder. Bu işlem sırasında hafif madde tekrar tekrar yukarı fırlar. Madde eleğe indiğinde, üzerine yapışan ince kalıntıların (nemli toprak veya toz gibi) çoğu temizlenmiş olacaktır. Paletler üzerinde eleğin perforasyonu ile elek fraksiyonu olarak üçüncü bir fraksiyon elde edilir. Elek ızgarasının boyutu malzemeye göre seçilebilir.

Taşıma hızı, balistik ayırma ve malzeme karıştırma seviyesi, dönme hızı değiştirilerek ayarlanabilir. BRT HARTNER Balistik Ayırıcı, %90’a varan ayırma hassasiyeti sağlayabilir.

Özel rulmanlar

Balistik Ayırıcı, aralıksız çalışmaya uygun sağlam makine tasarımı, farklı uygulama türleri için geniş çeşitliliği ve özel rulmanı ile kullanıcılarını memnun eder. Bu rulmanlar, mil sökülmeden değiştirilebilir. Yüksek bakım gerektiren bir krank mili gerekli değildir. Her palet için amortisör sistemi ve merkezi yağlama sistemi bu balistik sınıflandırıcıyı tamamlar. Farklı yapı tasarımlarında, değişken genişliklerde ve uzunluklarda ve çeşitli ek donanımlarla birlikte mevcuttur.

Makine bir elektrikli dişli motor tarafından tahrik edilmektedir. İlgili frekans dönüştürücü de beslenmektedir. Torkun çıkış tarafındaki krank miline aktarılması paletlerle yapılır. Elek ızgaraları kolayca değiştirilebilir. Emniyet kapısı anahtarları ile sabitlenen bakım açıklıkları ile balistik sınıflandırıcının bakımı kolaylaştırılır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.