Bandera PET – PP – PE Levha Makinesi

Bandera, termoform ile şekil verilmiş sarılabilir yüksek kalınlıklı rijit gıda ambalajına, çeşitli endüstriyel uygulamalara yönelik levha makineleri tasarlamakta ve komple hat olarak üretmektedir.

Bandera kurutmasız pet levha teknolojisinde dünya lideridir. Patentli olan bu sistem, yüksek vakum ile çift vida extrudere sahiptir.

2000 yılından bu yana, dünyanın en büyük pet film üreticilerine patentli bu kurutucusuz sistemle 170’den fazla komple hat satılmıştır.

Açıklama

Komple Levha Ekstrüzyon hatları

Teknik Levhalar: Tüm termoform uygulamaları ve otomotiv endüstrisi için ABS ile HDPE,PP,HMWPE,PC, maddelerinin karışımına yönelik (termoplastik reçine ve endüstriyel atık ürünler ) için çözümler içerir.
Esnek Levhalar: İç kısmı fiber veya güçlendirilmiş kumaşlarla (PP / PE’den çok katmanlı geomembran) sıvı sızdırmazlığına yönelik çözümler.
İnce Levhalar: Kağıt endüstrisi için PP ve PET’den (genellikle kabartmalı) ince tabakalar; elektrikli cihazların üretimi için PS ve ABS / ABS-PMMA’dan üretilen orta kalınlıktaki levhalar.

Gıdaya Temas Edebilir Pet Levha

Pet levha ambalaj sektörüyle ilgili üst düzey ürün yelpazesine ek olarak Bandera, geleneksel olarak geri dönüştürülmüş Tüketici sonrası PET flaketen başlanarak temiz malzeme üretimi (gıdaya doğrudan temas için uygundur) için yenilikçi bir çözüm sunmaktadır. Sistem bileşimi oldukça etkili bir ön-işleme sistemi (PURe olarak da adlandırılır) ve Patentli yüksek kapasite degazörlü çift vida sistemiyle bunu kombine edilmesinden oluşmaktadır.