Besleme ve Ölçüm Hunisi

BRT HARTNER D Besleme ve Ölçüm Hunileri, en farklı malzeme türlerinin sürekli ve düzgün beslenmesi için olduğu kadar tamponlama (depolama) için de tasarlanmıştır.

 • Atık kağıt, RDF, biyolojik atık / organik atık, kalıntı atık, BKA vb. için.
 • Ayrıştırma ve geri kazanım ünitelerine gevşetilmiş ve eşit malzeme besleme
 • Kademesiz olarak ayarlanabilen verim oranları
 • Emniyet şalterli bakım kapısı üzerinden besleme ve dozlama haznesine erişim
 • Dolanma koruması ve dozlama tamburunun tellere, uzun folyolara, kordonlara karşı kendi kendini temizleme etkisi
 • Uzun besleme aralıkları için geniş besleme hunisi
 • Düşük bakım ve servis gereksinimleri
 • Yaygın besleme yöntemlerine kıyasla %20’ye kadar verimlilik artışı
 • Sürücüler ve elektrik kontrol sistemi dahil olmak üzere çalışmaya hazır yapı

Açıklama

Farklı Malzemelerin Alınması, Saklanması, Gevşetilmesi ve düzgün Aktarılması için Hazne

BRT HARTNER D Besleme ve Ölçüm Hunileri, en farklı malzeme türlerinin sürekli ve düzgün beslenmesi için olduğu kadar tamponlama (depolama) için de tasarlanmıştır.

Hazneler, elektrik hacmi akış regülasyonu, frekans kontrollü dozajlama ünitesi ve BRT HARTNER MF Hareketli Zemin ile donatılmıştır.

Optik sensörler, boşaltma bandı üzerindeki malzeme katmanını ve yüksekliğini kontrol eder. Dozlama ünitesinin dönüş hızı ve hareketli zeminin hızı buna göre ayarlanır.

Kullanımda çok yönlüdür

Dozlama Haznesi, tercihen atık kağıt, ambalaj atıkları, BKA (evsel atıklar), ticari atıklar, atık odunlar, organik atıklar ve odun talaşları ile ayıklama ve geri kazanım tesislerinin beslenmesinde kullanılır. Cam, elektrik ve elektronik atık, lastik parçaları, ağır parçalayıcı malzeme veya redler gibi özel malzemeler de işlenebilir.

Örneğin tampon haznesinin yüklenmesi için bir tekerlekli yükleyici kullanılabilir. BRT HARTNER Besleme ve Ölçüm Hunisi, farklı taşıma kapasitelerine ve besleme aralıklarına uyum sağlamak için çeşitli boyutlarda tasarlanmıştır. Hareketli zemin, malzemeyi yerleşik dozlama ünitesine taşır. Burada malzeme gevşetilir ve eşit bir malzeme akışı olarak sonraki işlemlere aktarılır.

Hacim akış kontrolü ile garanti edilen yüksek proses güvenilirliği

Sensör destekli hacim akış kontrolü tamamen otomatik olarak çalışır. Bu, düşük personel maliyetlerini, daha yüksek proses güvenilirliğini ve daha yüksek verim oranlarını garanti eder.

BRT Hartner Dozlama Hunisinin bakım ve temizlik çalışmaları, iyi düşünülmüş yapı tasarımı sayesinde çok düşüktür.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.