Vidalı Konveyörler

Verimli boşaltma sonuçlarına yönelik konveyör sistemleri

TRENNSO-TECHNIK® tarafından yapılan sistemlerde malların dikey taşınmasında kepçeli elevatörler önemli bir rol oynarken, yatay ve eğimli taşıma genellikle vidalı konveyörler aracılığıyla yapılır. Bunlar, boşaltılması oldukça zor olan malzemelerle veya kolayca akmayan malzemelerle (örneğin, dökme malzeme) uğraşmak zorunda kaldığınızda devreye girerler. Ancak mühendislik ve inşaat departmanımız onlarca yıllık deneyime sahip olduğundan, özel yapım ayırma ve geri dönüşüm tesislerimizdeki herhangi bir malzemeyi taşımak için en uygun teknolojinin hangisi olduğunu biliyoruz ve özel ihtiyaçlarınız için tasarlanmış çok çeşitli vidalı konveyörler sunuyoruz.

Açıklama

Dozlama, karıştırma, boşaltma işlerine ilişkin güvenilir vidalı konveyörler

En iyi sistem, eşlik eden taşıma ve dozlama teknolojisi olmadan düzgün çalışamaz. TRENNSO-TECHNIK® tarafından yapılan vidalı konveyörler, sadece ağır ve yer kaplayan dökme katıların taşınması gibi ağır iş görevlerini yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda viskoz ürünleri kaplardan boşaltır. Bir veya daha fazla şaftla ayrı ayrı tasarlanan bu konveyörler, düşük bakım gereksinimlerinde ve işletme maliyetlerinde yüksek taşıma kapasitelerine sahiptir. Varsayılan donanımları, konveyörlerin boşaltma kapasitesini kolayca ayarlamasına izin veren elektronik izleme sistemlerini içerir. Vidalı konveyörlerimiz gövdeden vidalara kadar tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Ayrıca, konveyörün hem enerji hem de işletme verimliliğini artıran çok şaftlı vida tasarımlarına sahiptirler. TRENNSO-TECHNIK® vidalı konveyörünüzü ihtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza göre mükemmel bir şekilde ayarlamak üzere tasarım ve kullanım, ihtiyaçlarınız için tamamen özel olarak hazırlanmıştır: Konveyör oluğunun şekli, taşınacak uygulamaya ve malzemeye bağlıdır. Tasarım yelpazemiz V oluklu vidaları, U oluklu vidaları, kutu oluklu vidaları ve boru vidalarını kapsamaktadır. Konveyörünüzü aşınmaya karşı korumak için ekstra sert HARDOX çeliği de dahil olmak üzere çeşitli çözümler sunuyoruz.

Malzeme taşıma, izlenmesi kolay hale getirilmiştir

Daha iyi ve uygun maliyetli bakım için konveyörlerimiz kolay erişilebilir temizlik açıklıkları ile donatılmıştır. Elektronik izleme sistemi tahliye kanatlarının ve hızının kaydını tutar.

TRENNSO-TECHNIK®’in vidalı konveyörleri ile her zaman uyumludur

TRENNSO-TECHNIK®’in inşaat ve mühendislik departmanları, müşterilerimize malzemelerinin akışının kesintisiz olacağını ve TST tarafından üretilen konveyör makineleri ve ekipmanlarının sürekli olarak güvenilir verim sağlayacağını garanti eder. Müşterilerimiz, ister nazik kullanım ister güçlü çaba gerektirsin, serbest akan ya da akmayan her türlü malzemeyi kullanma konusundaki onlarca yıllık uzmanlıktan faydalanırlar. TRENNSO-TECHNIK® tarafından üretilen taşıma ve dozlama teknolojisi her görevi yerine getirir. Vidalı konveyörler aracılığıyla verimli yatay ve eğimli taşıma ile ilgili sorularınız varsa veya çeşitli malzemeler ve uygulamalar için sunduğumuz konveyör ekipmanları ve konveyör sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen iletişime geçin.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.