Silindir Diskli Yıldız Eleme Makinesi RSS

Elenecek ürün, örneğin bir konveyör bandı, dağıtım vidası veya titreşim oluğu aracılığıyla silindir diskli yıldız eleğe beslenir. Besleme gereksinimlerine bağlı olarak, eleme makinesi çeşitli bağlantı parçaları ile donatılmıştır. Örneğin, üç farklı tane boyutuna eleme de mümkündür. Eleme makinesi, tasarıma bağlı olarak bir veya daha fazla dişli motor tarafından tahrik edilmektedir.

Açıklama

Gerekirse, hız bir frekans dönüştürücü aracılığıyla ayarlanabilir. Ayrı eleme silindirleri, birbirlerine zincirler vasıtasıyla bağlanmıştır. Birden fazla dişli motor söz konusu olduğunda, eleme farklı hızlarda gerçekleştirilebilir. Bu, tüm uzunluk boyunca malzemenin hassas şekilde elenmesini sağlar.

Yıldız veya diskli miller ayrı ayrı değiştirilebilir ve büyük bir bakım açıklığı ile erişim mümkündür.

Makine:

Makine, değişken elek tasarımı sayesinde dökme malzemeleri ve elenmesi zor malzemeleri farklı tane boyutlarına ayırır. Ürünler belirli bir nem sınırını aşmamalıdır. Gerekli makine boyutunu seçmek üzere temel olarak pratik testler için teknik merkezimizi kullanın.

Opsiyonlar:

Filtre, örneğin PU yıldızlarla veya standart çelik, HARDOX veya paslanmaz çelikten yapılmış disklerle tasarlanabilir.
Paslanmaz çelikten komple tasarımın yanı sıra gereksinimlere göre yüzey işlemleri de mevcuttur.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.