Rüzgar Eleği ZZS

Ayrıştırılan materyal bir döner valf aracılığıyla zikzak sınıflandırıcıya girer ve tüm sınıflandırma kanalı kesitine dağıtılır. Üfleyici tarafından üretilen sınıflandırma havası, sınıflandırıcıdan aşağıdan yukarıya doğru akarak dökme malzemeyi yıkar ve ayırır.

Açıklama

Sınıflandırıcı kanalındaki her kıvrımda, ürün hava akımından geçmeli ve ardından karşı sınıflandırıcı duvarına sıçramalıdır. İşlemde, yoğunluğu daha yüksek olan malzeme, yerçekimi etkisi nedeniyle sınıflandırıcı kanalında aşağıya doğru batar. Hafif malzeme, yukarı doğru hava akışı ile sınıflandırıcı kanalından emilir.

Fanın hava hızı, müşteri tarafından sağlanan bir frekans dönüştürücü ile ayarlanır. Bakım ve servis çalışmaları için, zikzak sınıflandırıcının her iki tarafında bakım kapıları ve döner valflerde bakım açıklıkları vardır.

Hava sınıflandırıcı derinlemesine ayarlanabilir ve hem egzoz hem de devridaim modunda çalıştırılabilir. Boşaltılan hava bir aşağı akış filtre sistemi veya bir siklon ayırıcı ile temizlenir.

Makine:

Makine, çok çeşitli dökme malzemeleri özel ağırlıklarına, şekillerine ve boyutlarına göre ayırır.

Opsiyonlar

Uygulamaya veya ayrıştırılacak malzemenin aşındırıcılığına bağlı olarak, HARDOX, PU, paslanmaz çelik, seramik gibi farklı aşınma astarı çeşitleri mevcuttur.

Paslanmaz çelikten komple tasarımların yanı sıra gereksinimlere göre yüzey kaplamaları da mevcuttur.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.