Siklonlar

Pnömatik partikül tahliyesi için siklon ayırıcılar

Arıtma tesislerimize modüler bir ek olarak, ürün yelpazemiz ayarlanabilir akış hızlarına, kullanımı kolay girişlere, verimli dönüşe ve yüksek toplama verimliliğine sahip partiküllerin boşaltılması için uygun siklon ayırıcılar, santrifüj ayırıcılar veya toz ayırıcılar içerir. TRENNSO- TECHNIK® siklon filtreleri, katı partiküller veya sıvı partiküller gibi ürünleri, örneğin toz partiküllerini, emme yoluyla pnömatik hacim akışlarından, gaz akışlarından veya partikül karışımlarından olağanüstü verimli bir şekilde temizler. Siklonlar, siklon içinde bir hava akımı veya girdap oluşturularak yaratılan merkezkaç kuvvetlerini bir ayırma yöntemi olarak kullanarak çalışan ayırıcılardır. Böylece, siklon ayırıcı veya toz toplayıcı vasıtasıyla, ince partiküller nispeten az bir çabayla hava akışından ayrılabilir ve kaplarda toplanabilir. Siklon ayırıcılar özellikle endüstride geniş uygulama alanlarıyla tanınmaktadır. TRENNSO-TECHNIK® tarafından üretilen bir santrifüj kuvveti ayırıcısı, hava akış hızı ve özgül ataletin gücünü kullanarak toz veya partikül maddelerin boşaltılması söz konusu olduğunda önemli bir rol oynar.

Açıklama

Tüm partiküllerin kişiye özel, akışkan ve güvenilir siklonik ayrıştırılması

Siklon ayırıcı gövdesi ve siklonların kendileri isteğe bağlı olarak paslanmaz çelik olarak tedarik edilebilir. Uzman personelimiz, sadece siklon ayırıcınızın satın alma tavsiyesinde değil, aynı zamanda tüm partikül boyutlarındaki partikülleri etkili bir şekilde ayırabilmesi için siklonun montajında ve doğru kurulumunda da size destek olacaktır. Buna ek olarak, simülasyon ve sadece sanal siklonik modeller üzerinde gösterimin gücüne değer verdiğimiz için, siklon ayırıcılarımız da dahil olmak üzere TRENNSO- TECHNIK® sistemlerimizin büyük bir varyasyonunu şirket içi Teknoloji Merkezimizde canlı ve aktif olarak deneyimleme şansına sahipsiniz.

Pnömatik taşıma, ayırma ve dozlama için siklonlar

  • İnce partiküllerin yanı sıra kaba partiküller ile toz ve kir
  • İnce taneli veya lifli ürünler
  • Sıvının yanı sıra katı partiküller
  • Değişken yoğunluk ve ölçümlere sahip partiküller

İşleme tesisleri için modüler takviye: Siklon filtreleri

Siklon ayırıcı gibi pnömatik ekstraksiyon sistemlerimiz, uygulamalarında ekonomi ve işlevselliği ustaca birleştiren özellikle sağlam ve az bakım gerektiren bir tasarıma sahiptir. Siklonik ayırıcı ihtiyaçlarınız için özel çözümler tasarlıyor ve üretiyoruz. TRENNSO-TECHNIK® mühendislik departmanı, operasyonunuz ve ayırma ihtiyaçlarınız için optimum hacimsel akış hızına sahip bireysel bir siklon oluşturacaktır.

Siklon ayırıcılar hakkında sorularınız mı var veya toz emme ve partikül ayırma alanındaki makinelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi mi arıyorsunuz?

TRENNSO-TECHNIK®, siklonlar ve partikül filtrasyonu konusunda yetkili muhatabınızdır. Şimdi bir randevu alın ve siklon uzmanlarımızdan birinin partikül madde konusunda size tavsiyelerde bulunmasına izin verin.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.