Rüzgar Eleği QSS

Ayrıştırılacak malzeme, titreşimli bir dağıtım oluğu aracılığıyla çapraz akışlı eleğin oluğuna beslenir ve eleğin tüm kesiti boyunca dağıtılır. Üfleyici tarafından üretilen elek havası, elekten makinenin tam genişliği boyunca yatay olarak akar, böylece besleme malzemesi, özgül ağırlığına göre yönlendirilir ve ayrılır.

Bu nedenle, daha yüksek yoğunluğa sahip malzeme, daha fazla yerçekimi etkisi nedeniyle daha hızlı batar ve çıkış yoluyla boşaltılır. Orta ağırlıktaki ürünler yatay yönlendirilen hava akımı ile yönlendirilir ve boşaltılır. Hafif fraksiyon hava akışı tarafından toplanır ve aspirasyonla uzaklaştırılır.

Açıklama

Ayırma adımları, hava valfleri, hava enjeksiyon kanalının konumu ve hava miktarı ile kontrol edilir. Rüzgar eleği, egzoz havası modunda ve ayrıca hava sirkülasyonu yoluyla çalıştırılabilir. Çekilen hava, bir aşağı akış filtre ünitesi veya siklon ayırıcı aracılığıyla temizlenir.

Makine:

Makine, kaba dökme malzemeleri özel ağırlıklarına, şekillerine ve boyutlarına göre ayırır.

Opsiyonlar:

Münferit uygulamaya veya ayrıştırılacak malzemenin aşındırıcılığına bağlı olarak, HARDOX, PU, paslanmaz çelik, seramik gibi çeşitli aşınma muhafazası versiyonları mevcuttur. Paslanmaz çelikten komple tasarımın yanı sıra gereksinimlere göre yüzey işlemleri de mevcuttur.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.