Titreşimli Eleme Makinesi SIS

Titreşimli eleme için yüksek verimli ekipmanımızın çalışma modu

İlk olarak, elenecek malzeme bir dağıtım cihazı aracılığıyla eleme makinesinin eleme kutusuna beslenir. Bu, makinenin donatıldığı ve toz geçirmez olduğu çelik yaylı sağlam bir çelik çerçeve üzerine monte edilmiştir. Titreşimli elek makinesinin tahriki iki eksantrik motor tarafından üretilir. Makinenin içindeki elek kutusu iki üstten motor tarafından titreştirilir. Elek kutusunun katıksız hareketi, elekleri ayırmak için yerçekimi kuvvetini kullanır. Elekler elek kutusuna yerleştirilir ve makinenin benzersiz döner mekanizması sayesinde kolayca değiştirilebilir.

Açıklama

Noktadan ayırma için iki eleme katmanı

Titreşimli eleme makinesi SIS, standart donanım olarak açık bir eleme yüzeyi olmayan iki elek katmanından oluşur.
Üst eleme katmanı bir katı 3D petek elektir, alt elek tabakası bir PU gergi milidir. Titreşimli motorlar tarafından tahrik edilen, yüksek inceliğe ve kaba granüllere sahip parçacıklar eleme sırasında ayrılır. Titreşimli elek boyutları ve ağ deliği boyutları, bireysel ayırma gereksinimlerinize bağlı olarak elbette serbestçe seçilebilir. Bu nedenle SIS titreşimli eleme makinesi, farklı tane boyutlarındaki dökme malzemeler için uygun bir ayırıcıdır. Bu eleme makinesi, geri dönüşümden gıda işleme ve dökme malzeme işlemeye kadar farklı endüstrilerdeki uygulamalar için kullanılabilir.

Çeşitli uygulamalar ve malzemeler için çok yönlü titreşimli elekler

Ürüne bağlı olarak, titreşimli eleklerin genliği ve hızı ile eleme makinesinin hızlanması serbestçe değiştirilebilir. Bu, optimum bir girdi oranı ve elenecek malzemenin kesin bir şekilde sınıflandırılmasını sağlar. Elek ayrıca aspirasyon sistemi ekipmanına da bağlanabilir. Değişken elek tasarımı nedeniyle, titreşimli elek dökme malzemeleri farklı parçacık boyutlarına ayırır. Ürünler serbest akışlı olmalı ve belirli bir nem sınırını aşmamalıdır. Bu titreşimil eleme ekipmanı ile ıslak eleme mümkün değildir. Malzemenizin titreşimli eleme makinelerimizden biriyle elenmeye uygunluğu ile ilgili sorularınız varsa, uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.