Ayırma Tablası TTS

Giriş yoluyla, ayrılacak materyal, bir eksantrik vasıtasıyla tahrik edilen giriş aracılığıyla dağıtım ünitesi ve çalışma ekranı üzerine biriktirilir. Eleme Kutusunun eğimi değişken olarak ayarlanabilir. Hava, eleme kutusunun altına takılı bir basınç üfleyici aracılığıyla ayrılacak malzemeden beslenir. Böylece hafif partiküller akışkanlaştırılır ve ağır partiküllerden ayrılır. Eleğin hareketine ve eğimine ve hava çıkışına bağlı olarak, daha ağır parçacıklar elekten ağır fraksiyon çıkışına ve daha hafif parçacıklar aşağı doğru hafif fraksiyon çıkışına taşınır. Basınçlı üfleyicinin çıkışı ve eksantrik hızı elektronik olarak kontrol edilebilir.

Egzoz havası bir aşağı akış filtre ünitesi aracılığıyla temizlenir ve makineye geri beslenebilir (hava sirkülasyonu).

Açıklama

Makine:

Makine, özgül ağırlık ve şekline göre çok çeşitli dökme malzemeleri ayırır. Ürünler serbest akışlı olmalı ve belirli bir nem sınırını aşmamalıdır.

Opsiyonlar

Ayrıştırılacak materyalin bireysel uygulanmasına veya aşındırıcılığına bağlı olarak, HARDOX, PU, paslanmaz çelik gibi çeşitli aşınma muhafazası versiyonları mevcuttur.

Paslanmaz çelikten komple tasarımın yanı sıra gereksinimlere göre yüzey işlemleri de mevcuttur.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.