Küçük Plastik Torbalar İçin Torba Açıcı

Biyolojik atık ile uygulama için: Torba Açıcı BRT HARTNER BOS ile küçük plastik torbaların ve çuvalların verimli bir şekilde açılması.

Küçük Plastik Torba ve Çuvalların Açılması ve Boşaltılması

 • Küçük torbaların neredeyse %100 açılması ve boşaltılması
 • Düşük yatırım maliyetleri
 • Son derece sağlam ve aşınmaya dayanıklı
 • Malzemenin gevşetilmiş ve eşit bir şekilde sonraki tasnife aktarılması
 • Bağlantıya hazır tasarım
 • Düşük bakım ve temizlik çabası
 • Yerden tasarruf sağlar
 • Sessiz makine çalışması
 • Yavaş çalışma
 • D serisinin önceden bağlanmış Besleme ve Ölçüm Haznesi ile özellikle verimlidir

Açıklama

Bir kompostlama ve/veya biyogaz tesisinin operatörü olarak, biyokütlenin plastik torbalarda, çuvallarda veya diğer organik olmayan ambalajlarda teslim edilmesi sorunuyla giderek daha sık karşılaşıyor musunuz?

Bu, özellikle organik gıda, mutfak atıkları vb. hem malzeme hem de enerji üretmesi gerektiğinde sorun yaratmaktadır. Plastik torbaları veya ambalajları malzemeden ayırmak için etkili bir şekilde açmak üzere bir çözüm mü arıyorsunuz? Başka arayışa girmenize gerek yok Torba Açıcı BRT HARTNER BOS, özellikle küçük plastik torbaları verimli ve güvenilir bir şekilde açar ve boşaltır ve bu nedenle gereksinimleriniz için tam olarak doğru seçimdir.

Organik atık sektöründeki uygulama için tasarlanmıştır

Küçük plastik torbalar için torba açacağı BRT Hartner BOS, özellikle organik atık sektöründe bir uygulama için tasarlanmış bir makinedir. BRT HARTNER markasının tüm Torba Açacaklarında olduğu gibi, BOS malzemeyi parçalamaz. Plastik torbaları ve çuvalları açıp boşalttıktan sonra, folyo parçaları bir sonraki işlemde taranacak kadar büyüktür.

Torba Açacağı BOS yerden oldukça tasarruf sağlar. Malzeme doğrudan entegre oluğa beslenebilir. Bu, mevcut tesisinizin güçlendirilmesi durumunda özellikle kullanışlıdır. Bununla birlikte, daha uzun türev süresi ile malzeme tamponlama için ek Besleme ve Ölçüm Haznemizi öneriyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Bir çeşit kendi kendini temizleyen sıyırma tamburu

Düşük bakım ve temizlik maliyetleri, arıtma ve ayıklama tesislerinde giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Torba Açacağı BOS, son derece sağlam ve aşınmaya dayanıklı tasarımı ile karakterizedir. Dönüş yönünün değiştirilmesi, sıyırma tamburunun bir çeşit kendi kendini temizlenmesini sağlar. Ayrıca, sökme aletleri özel ve son derece uzun ömürlü bir son kat ile donatılabilir. Bu, bakım sırasında uzun duruş sürelerini etkili bir şekilde önler.

İhtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde özetleyelim: Biyolojik atık ile doldurulmuş küçük plastik torbaların açılması ve boşaltılması. Folyo daha sonra basit eleme ile biyolojik atıktan ayrılır. Gevşetilen ve eşitlenen malzeme daha sonra aşağıdaki işlem süreçlerine aktarılır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.