Dekompaktörlü Besleme Hunisi / Dozlama Hunisi

BRT HARTNER DC’nin entegre Dekompaktörlü Besleme Hunisi, malzemenin gevşetilmesine ve dozlanmış tahliyesine hizmet eder.

  • Giriş malzemelerinin beslenmesi, depolanması, karıştırılması, gevşetilmesi ve eşit dozlanması ve boşaltılması
  • Önceden işlenmiş malzeme, kompost gibi ince taneli malzemeler, yeşil kesimler vb. için uygundur.
  • Sağlam düz bağlantı zincirine sahip sıyırmalı zincirli konveyör
  • Bir veya birden fazla dekompaktör silindirinin entegrasyonu
  • Besleme Hunisi / Dozlama Haznesi iki farklı çalışma genişliğinde mevcuttur

Açıklama

Mekanik – biyolojik atık işleme için bir tesis operatörü müsünüz?

İç arıtma süreçleriniz genellikle yavaşlıyor veya engelleniyor mu? Ayırma ve malzeme tamponlama eksik mi? Biyolojik atık veya kompost gibi malzemelerin gevşetilmesini ve sonraki işlemlere dozajlı bir şekilde beslenmesini ister misiniz? Kısacası, optimum tamponlama ve dekompresyon için bir çözüm mü arıyorsunuz? Daha sonra BRT HARTNER’in entegre Dekompaktörlü Besleme Hunisi / Dozlama Hunisi ile bugün doğru seçimi yapın.

BRT HARTNER DC, ara ürünlerin işlenmesi için mekanik ve biyolojik arıtma tesislerinde uygulanmaktadır. Özellikle yeşil kesimler, biyolojik atıklar, mutfak atıkları, organik üretim artıkları ve ayrıca plastik atıklar gibi ince taneli malzemeler için uygundur. Dekompaksiyon Silindirli Besleme Hunisi / Dozlama Hunisi, daha büyük bir aşındırıcı büyüklüğüne ve daha yüksek hacimli malzeme ve kirlilik payına sahip daha kaba malzeme için tasarlanmış, kanıtlanmış ve iyi kurulmuş BRT HARTNER Besleme ve Ölçüm Hunisi D’nin mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Her iki makine de malzemenin sonraki tesis bileşenlerine beslenmesi, tamponlanması, gevşetilmesi ve dozla beslenmesi için hizmet vermektedir.

Malzeme Taşıma ve yükleme

Ayrıştırıcılı Besleme Hunisi içindeki malzeme nakliyesi için, sağlam bir düz bağlantı zincirine sahip bir sıyırmalı zincirli konveyör kullanılır. Giriş malzemesine bağlı olarak, alternatif olarak bir bantlı konveyör kullanılabilir.

Dozlama Haznesinin beslenmesi, tekerlekli yükleyici veya kepçe vinci ile yapılabilir. Gereksinimlere bağlı olarak, BRT HARTNER DC bir veya birkaç ayrıştırma silindiri ile donatılabilir. Silindirler giriş malzemesini gevşetir, karıştırır ve sonraki işleme aşamalarına eşit olarak besler.

Ayrıştırma Silindirli Besleme Hunileri, ağır, sağlam ve burulmaya dayanıklı çelik sac ve kesitsel çelik konstrüksiyondan oluşur. Giriş malzemesinin ilgili gereksinimlerine (malzeme türü, takım şekli, dekompaktör silindiri, vb.) uyarlanmıştır. Ayrıca, hazne – mümkün olduğunca – ince tanelere ve sıvılara karşı sızdırmazdır. Bunlar malzeme ile birlikte boşaltılır, böylece makinenin altındaki alanı kirletmez.

Farklı versiyonlar mevcuttur

Ek olarak, Dozlama Haznesi iki farklı çalışma genişliğinde mevcuttur. BRT HARTNER DC 14, 1.400 mm çalışma genişliğine ve 11 ila 25 m³ hazne hacmine sahiptir. Olası verim yaklaşık 200 m³/ sa’dir. Daha büyük model DC 20 (çalışma genişliği 2.000 mm), 15 ila 30 m³ hazne hacmi ve 300 m³/saate kadar verim sunar.

BRT HARTNER DC Dekompaktörlü Besleme Hunisi, geri dönüşüm tesisinizde sıkıştırılmış ve nemli malzemenin daha verimli bir şekilde işlenmesi için en iyi seçimdir!

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.