Hareketli Zemin Konveyörü

BRT HARTNER MF Hareketli Zemin Konveyörü, hafif, ağır, nemli, yapışkan veya aşındırıcı olsun, her türlü malzemeyi yönlendirebilir.

 • Hafif, ağır, ıslak ve yapışkan ya da çok aşındırıcı her türlü malzemenin taşınması
 • Gerekli her boyut için modüler tasarım.
 • Taşıma hızı kademesiz olarak ayarlanabilir
 • BRT HARTNER Hareketli Zemin Konveyörünün mevcut malzeme silolarına kolay entegrasyonu
 • Doğrudan yükleme için çok katlı silo tasarımı
 • Sürülebilir ağır hizmet tasarımı olarak da mevcuttur
 • Dönen parçalar olmadığı için dolaşma tehlikesi yoktur.
 • Yüksek taşıma kapasitesi, darbe yüküne karşı güvenli
 • Ölçme ve tahliye cihazlarında gerektiği gibi

Açıklama

Her Türlü Malzeme için Sağlam Taşıma Teknolojisi Olarak Hareketli Zeminler

Büyük miktarlarda malzeme işlenmesi gerektiğinde, malzeme çoğunlukla aşındırıcı ve ağır bileşenler içerdiğinde veya konveyör ve silo teknolojisinin yüksek kullanılabilirliği gerektiğinde hareketli bir zemin konveyörünün uygulanması önerilir.

Bu nedenle, hareketli zemin konveyörleri çoğunlukla üç vardiyalı veya çoklu vardiya sistemli tesislerde ve enerji santrali sektöründe kullanılmaktadır.

BRT HARTNER MF Hareketli Zemin Konveyörü, hafif, ağır, nemli, yapışkan veya aşındırıcı olsun, her türlü malzemeyi yönlendirebilir. Makine, modüler tasarımda serbestçe yapılandırılabilir uzunluklarda ve genişliklerde mevcuttur. Farklı modüllerin kombinasyonu, istenen herhangi bir huni yüzey boyutunun gerçekleştirilmesini sağlar.

İtme panoları nasıl çalışır?

BRT HARTNER’in her bir Hareketli Zemin Konveyörü üç itme panosu grubundan oluşur. Her grup diğerlerinden bağımsız olarak hareket ettirilebilir. Malzemenin taşınması için her üç grup da istenilen taşıma yönünde hareket ettirilir. Malzeme daha sonra onunla birlikte hareket eder.

Malzeme nakliyesi, itme panolarının ileri ve geri hareketi ile gerçekleştirilir. Sonraki stroklar sırasında gruplar ayrı ayrı geri çekilir. Malzeme, hareket ettirilmemiş itme panolarında tutulur. Taşıma yönünü tersine çevirerek, malzeme sonraki işlemlere taşınmadan önce huninin en uygun şekilde beslenmesi sağlanır. Yan duvarlar, alt yapılar, doldurma hunileri veya malzeme boşaltma sistemleri gibi ek ekipmanlar BRT HARTNER tarafından gerektiği gibi eklenebilir.

Sağlam Tasarım

Hareketli zemin konveyörünün tüm bileşenlerinin tasarımı çok sağlamdır, bu nedenle makine yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahiptir ve darbe yüklerine karşı dayanıklıdır. Ek olarak, BRT HARTNER Hareketli Zemin Konveyörü, kamyonlar ve tekerlekli yükleyiciler için sürülebilir ağır hizmet tasarımı olarak mevcuttur. Hareketli zeminin bir başka uygulaması, kamyonların doğrudan yüklenmesi için çok katlı silo tasarımıdır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.