Eleme Makinesi SIK

Eleme yapılacak malzeme, bir dağıtım ünitesi aracılığıyla serbest yüzer bir eleme kutusuna beslenir. Bu, toz geçirmez tasarıma sahip sağlam çelik çerçeveli çelik halatlar ile askıya alınır. Elekler, eleme katmanı seviyesinde önden çekilerek çıkarılabilir. Elek katmanı uzunluğu bölümlere ayrılmıştır. Bu, elekleri değiştirmek için minimum alan gereksinimi anlamına gelir.

Açıklama

Sürekli elek temizliği, küresel tabanın temizliğine dayanır. Kaplamalar delikli plakalardan ince örgülü kumaşlara kadar uzanır. Elek yüzeyi lastik bilye temizleme sistemi ile açık tutulur. Eleme kutusu bir elektrik motoru tarafından yatay olarak titreştirilir.

Özel ekipman olarak, eleme makinesi çok iyi erişilebilirlik sağlayan harici elek çıkışlarına sahiptir.

Elek ayrıca bir aspirasyon sistemine de bağlanabilir. Diğerlerinin yanı sıra, doğrudan bağlantı için ek ekipman olarak yükselen elekler ve mıknatıslar mevcuttur.

Makine:

Makine, değişken elek tasarımı sayesinde dökme malzemeleri farklı tane boyutlarına ayırır. Ürünler serbest akışlı olmalı ve belirli bir nem sınırını aşmamalıdır.

Opsiyonlar

Münferit uygulamaya veya ayrıştırılacak malzemenin aşındırıcılığına bağlı olarak, HARDOX, PU, paslanmaz çelik, seramik gibi çeşitli aşınma muhafazası versiyonları mevcuttur. Paslanmaz çelikten komple tasarımın yanı sıra gereksinimlere göre yüzey işlemleri de mevcuttur.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.