Slim Reflex

SLIM REFLEX, yansıma modunda ölçüm yapmak için otomatik bir tarama “O” çerçevesidir. Malzemenin desteklendiği bir referans rulosu tarayıcının bir parçasıdır.

TEMEL ÖZELLİKLER

  • Çelik boru kirişli hafif destekleyici yapı
  • Mekanik bakım için kolayca çıkarılabilen koruma kapakları
  • Düşük sürtünmeli rulmanlarla donatılmış dengeli ölçüm silindiri
  • Kolayca monte edilir; ayarlanabilir geçiş hattı

Açıklama

SLIM REFLEX özellikle hafif ve kompakttır. Bu nedenle, sınırlı alan ve ağırlığa ihtiyaç duyulan herhangi bir endüstriyel uygulama için ideal bir cihazdır.

Ayrıca, özel gereksinimler olması durumunda (örneğin, düşük malzeme gerilimleri veya minimum sarım açısı) referans rulo motorlu olarak çalıştırılabilir veya üretim hattı hızıyla senkronize edilebilir.

SLIM REFLEX otomatik tarayıcı, Electronic Systems ürün yelpazesinde yer alan aşağıdaki ölçüm sensörleriyle donatılabilir:

  • ESSAIR™ REFLEX

SLIM REFLEX, paslanmaz çelik boru paneller ve terminallerin benzersiz bir kombinasyonunu kullanan entegre ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Kompakt olduğu için, mevcut süreçlere kolayca entegre edilebilir. Tarama aşaması sırasında sensör, sınırlı destek elemanlarına ve kayar manşonlara sahip doğrusal kılavuzlar tarafından tahrik edilir.

Tarama hızı ayarlanabilir ve sensör yüksek doğrulukta konumlanmıştır.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.