Şişirme Film Teknolojileri

Şişirme Film Teknolojileri
Inovasyon Bandera için olmazsa olmazların başında gelir. Bu konsept Bandera’nın ekstrüzyon teknolojisindeki sürekli yenilikçi fikirlerinin özüdür. Global olarak tanınan bir marka olan Bandera, ekstrüzyon teknolojik inovasyonu, değer katan çözümler, güvenilirlik, mühendislik hizmetleri, know-how ve anahtar teslimi kurulumlar için iç organizasyonu en iyi şekilde gerçekleştirmiştir.

House of Extrusion®, Bandera’nın Arge merkezidir. Endüstri, akademi ve araştırma merkezleriyle ortaklaşa çalışan Bandera, pazarın ihtiyaçlarını öngören yeni çözümler üretir.

Şişirme Film Hatları (1, 3 ve 5 katman olarak), rekabetçi yatırım seviyesine sahiptir. Farklı uygulama türleri için maksimum esneklik, düşük enerji tüketimi ve üst düzey kalite sunmaktadır. Laminasyonluk Film, Şrink Film, Stretch Hood ve Şrink Hood, Baskılık Filmler. Bazı eklentilerle Smartflex Silaj film içinde tercih edilebilir.

Şişirme Film Hatları üst düzey performansa sahip olup bu performansı iddialı kalınlık profiliyle dağılımıyla sunmaktadır. Özellikle 5 katman PE film uygulamalarında tercih edilen bir konsept olan Technoflex bu uygulamarda daha fazla mekanik dayanıklılık ve daha az üretim maliyeti fırsatı sağlar.

Film Hatları Simetrik ve asimetrik yapılı (7, 9 ve 11 kat) bariyer ve yüksek bariyerli film üretimi için tasarlanmıştır. Özellikle gıda ambalajları uygulamalarında tercih edilen bu sistemler uçak ve otomotiv sanayine özel bariyer çözümlerinde de kullanılmaktadır.

FFS endüstriyel torba üretimi için tasarlanmıştır. Özellikle hammadde üretimi yapan firmalar için ideal bir çözüm olan HDBFlex özel sarıcı ve çekici grubuna sahiptir.

Tarımsal film üretimi için tasarlanmıştır. Bandera bu konuda uzak ara Dünya lideri olup 2500 mm çap kafa ve 7 katman bariyerli sera filmi uygulamarına sahiptir. Sera film gerek kullanım şartlarının oldukça yıpratıcı gerekse kullanılan hammaddelerin astronomik ölçüde pahalı olmasından dolayı ilgili makinenin tasarımında deneyim ve mühendislik oldukça önemlidir. Bandera Dünya genelinde ki referanslarıyla bu konuda oldukça iyi bir bilinirliğe sahiptir.

Geomembran Bandera’nın yenilikçi teknik bilgisi ve üretimi için GeoFuture® hatları aynı zamanda farklı şekil ve büyüklükteki alışverişlerde ve çantalarda, ayrıca shrink film, palet sarma ve streç üretiminde son teknoloji termoplastik işlemlere de uygulanmaktadır.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı?
Ürün kataloğu ve fiyat teklifi talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.