Kayan bantlı gıda ürünleri sıralama sistemleri

Kayan bantlı gıda ürünleri sıralama sistemleri

Ürünlerin kalitesini arttırmak ve dökme malları ayırma sürecinde malzeme kaybını ortadan kaldırmak ister misiniz? Oluklu gıda sıralama sistemlerimiz, müşterilerinizin tam memnuniyetini ve düşük işletme maliyetlerini garanti eder.

Sıralama sistemlerimiz, gıda endüstrisinde dökme malları ayırmak için idealdir. Mal alımı için son derece sağlam bir oluk kullanılır. Optik sensörler yazılımı yüksek çözünürlüklü veriler sağlar. Akıllı algoritmaları kullanarak, yazılım kaldırılması gereken ürünleri tanımlar. Son adım, hava jetleri vasıtasıyla mekanik sökmeyi içerir.

Ürün Portföyümüz


ASM VISION

ASM QUASAR

Sesotec Sıralama Sistemlerini Kullanmanın Yararları

  • Kanal tabanlı sistemler dökme mallar için idealdir
  • Bunlar hemen kullanılabilir otomatik kalibrasyon sayesinde
  • Akıllı yazılım, gereksinimlerinizi tam olarak karşılayan ürünler ile olmayanları ayırt eder.
  • Sistemler zorlu görevlerin üstesinden gelmek için hızlıca yapılandırılabilir.
  • Onlar edilir kontrollü bir kullanan gelişmiş kullanıcı arabirimi
  • Bunlar üretim ortamınıza entegre etmek kolay
  • Ürün saflıkta önemli bir artış daha büyük müşteri memnuniyeti sağlayan
  • Daha yüksek verim seviyeleri, daha az malzeme kaybı ve daha az bakım ve masraf, önemli ölçüde maliyet tasarrufu anlamına gelir
  • Yiyecek sıralama sistemlerimiz hızlı bir şekilde amortismana tabi

Örnek Uygulama: ASM VISION Sıralama Sistemi

Tasarım ve Alternatif Konfigürasyonlar

Oluklu Sesotec gıda-ayırma sistemleri, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış farklı boyutlarda mevcuttur ve bir dizi ile altı arasında değişmektedir. Gerçek renkli ve InGaAs teknolojileri sayesinde hem görünür hem de kızılötesi spektrumda çalışan yüksek çözünürlüklü optik sensörlere sahiptir.

Önde gelen gıda sıralama sistemi teknolojimiz, çeşitli nedenlerden dolayı ekonomik anlamda mantıklıdır. Özel oluklar, aynı sayıda oluğa sahip geleneksel ayıklama makinelerine kıyasla çok yüksek verim seviyelerini kolaylaştırır. Yüksek kaliteleri, uzun servis ömrü ve kolay bakımları sayesinde sistemler tasarrufu sağlar. Ve hepsinden önemlisi: birinci sınıf sensörler, gelişmiş mekanik özellikler ve akıllı yazılım, sonuç olarak, ürünlerinizi pazarda ayıracak nitelikte bir kalite elde edersiniz. Bu gerçekten çok para veren bir yatırım.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı?
Ürün kataloğu ve fiyat teklifi talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.