Pet Levha Hatları

Pet Levha Hatları
2000’lerden bu yana, Bandera, hem o mrijinal malzemeden hem de geri dönüştürülmüş PET’ten PET levha ve folyo üretimi için son teknoloji ekstrüzyon sistemi geliştirdi.

Bugüne kadar eşsiz Bandera çift vida teknolojisi ile yüksek kaliteli PET levha ve folyo üretimi için 150’den fazla ekstrüzyon hattına ulaşılmıştır.

Bandera ekstrüzyon hattı max. Saatte 2,5 ton alınabilmektedir. Bandera çift vida teknolojisi ile ABA katman dağılımında orta katman olan B katmanına % 100 Pet Flake uygulabilir.

  • Ambalajlama amaçlı alternatif termoplastik malzemelerin (PLA – PS – PP) çekilmesinde aynı makinede herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duyulmadan üretilebilmesi.
  • Hat durdurmadan reçete ve renk değişimi! Malzeme reçeteleri, formülasyonlar ve renk değişimi Bandera ekstrüzyon ile kolaylaştırılır (hat kapatmaya gerek yoktur). En aza indirgenmiş malzeme duruş süresi ile çift vidalı ekstruder kendi kendini temizleme özelliklerine sahiptir. Extruder 5 ila 10 dakika içinde işlem döngüsünün tamamlanmasına izin verir, böylece hat çalışma süresinde, malzeme tüketiminde ve atıkta önemli tasarruflar sağlar.
  • Ekstrüzyon vidaları, bir mil üzerine takılmış segmentlerden oluşur. Her bir segment kendine has burgu yapısına sahiptir. Bu segmentler nitritli çelik bölümler içerir.
  • Bandera teknik ve mühendislik bölümlerinin son derece deneyimli mühendisleri ve teknisyenleri müşterilerine özel ekstrüzyon hatları sunma fırsatı verir.
  • Daha yüksek hat çıkışı (400 ila 2500 kg / s)
  • Güçlendirilmiş vakum pompaları ile güvenilir havalandırma ve gaz alma bölümleri – 10 ÷ 15 mbar vakum gücüne sahiptir. Çok düşük bakım ihtiyacı ve çok yüksek bir arıtma etkisi (FDA onaylı) istenmeyen uçucu malzemelerin, ara madde gazı, nem, oligomerler, aldehitler ve karbonize malzemeleri eriyikten uzaklaştırır.
  • Bandera, birkaç yıl önce bu denemelere ve testlere başlamada makine tedarikçileri arasında bir belirleyici olmuştur. Bandera, FDA NOL’ü 2009’da elde etti.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı?
Ürün kataloğu ve fiyat teklifi talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.