Sıvılar ve macunlar için sistemler

Sıvılar ve macunlar için metal algılama sistemleri

Gıda endüstrisi en yüksek kalite standartlarını karşılamalıdır. Sosis et, işlenmiş peynir, marmelat, hardal veya çorba üretip üretmediğinize bakılmaksızın, metal dedektörlerimiz makinelerinizi ve tüketicileri metalik kirleticilerden güvenli bir şekilde korumanıza yardımcı olacaktır. Dahası, üretim hatlarınıza entegre etmek son derece kolaydır.

Sıvı ve macun ürünleri için metal algılama sistemlerimiz, mevcut boru sistemlerine hızlı ve kolay bir şekilde entegre edilebilir ve tüm yaygın vakumlu dolgular, pompalar, kesme makineleri ve sosis doldurma makinelerine bağlanabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı ayırma sistemleri sayesinde, tüm metalik kirletici maddelerin güvenli ve verimli şekilde çıkarılmasını sağlarlar.

Ürün Portföyümüz


LIQUISCAN PL

LIQUISCAN VF+

Sesotec Metal Dedektörlerini Kullanmanın Yararları

  • Hızlı kilitleme kaplinleri sayesinde, metal dedektörlerimiz boru sistemlerine entegre etmek ve vakumlu doldurucular, pompalar ve diğer işleme ekipmanlarına takmak için son derece kolaydır.
  • Aynı zamanda mümkün olan en kısa kurulum süresini sunarlar.
  • Fonksiyonel, sağlam ve hijyenik paslanmaz çelik tasarımları ve yüksek koruma sınıfları sayesinde temizlemesi özellikle kolaydır.
  • Metal algılama sistemlerimiz IFS, BRC ve FSMA gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olur.
  • İki kanallı teknoloji sayesinde, manyetik olup olmadıklarına bakılmaksızın tüm metallere en yüksek hassasiyeti sağlarlar.
  • Dokunmatik ekranlı GENIUS + kontrol ünitesi, son derece kolay ve sezgisel kullanım sağlar.
  • Dijital sinyal işleme, AB direktifleri doğrultusunda optimum güvenlik sağlar. Aynı zamanda, kendini izleme, otomatik kalibrasyon ve sıcaklık telafisi fonksiyonları mevcuttur.
  • Sonuç olarak, metal separatörlerimiz otomatik işlemlere ve kalite kontrol sistemlerinin gerekliliklerine özellikle uygundur.
  • Metal algılama sistemlerimiz, incelenen malzemenin içsel iletkenliğini en iyi şekilde telafi etmek için otomatik öğrenme işlevine sahiptir.
Tasarım ve Alternatif Konfigürasyonlar

Sıvılar ve macunlar için metal algılama sistemlerimiz, 100 mm’lik bir nominal genişliğe ve vakumlu dolgu ve pompalara bağlantıya kadar boru sistemlerinde kolay kurulum için tasarlanmıştır.

Ürün özelliklerine mükemmel şekilde uyarlanmış farklı valfler, metalik kirletici maddelerin güvenli şekilde çıkarılmasını garanti eder. Bilyalı, pistonlu ve arklı valfler mevcuttur.

Gerekli verime bağlı olarak metal separatörlerimiz farklı boru çaplarında mevcuttur.

İsteğe bağlı olarak makinelerimizi mobil, yüksekliği ayarlanabilir bir stand üzerinde sağlayabiliriz. Düşük, dengeli dengeli ağırlık merkezi, özellikle standın hareket ettirilmesinde yüksek bir stabilite sağlar.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı?
Ürün kataloğu ve fiyat teklifi talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.