Elektromanyetik Üst Bant

Elektromanyetik bobine sahip üst bant ayırıcılar, özellikle ekstra manyetik güç gerektiren sürekli çalışmalar için uygundur. Elektromanyetik alan, filtrelenecek malzemeden daha uzak bir mesafede kurulmasına izin veren kalıcı mıknatıslara göre daha yüksektir.

Açıklama

Konveyör bandındaki durum, kalıcı mıknatıslı sistemle tamamen aynıdır. Özellikle birçok endüstride (geri dönüşüm, madencilik, çimento, plastik, agrega vb.) etkilidirler.

Kompakt tasarımımız, ısı nedeniyle manyetik güç kaybını önleyerek bobin soğutması açısından oldukça verimlidir.

Her ünite, her kurulum gereksinimine göre tasarlanmıştır. Manyetik sistem çok sayıda özelleştirilmiş elemana sahiptir: elektromanyetik bobin gücü, fiziksel ölçümler, konveyör bant tipi ve tahrik kanatçıklarının tipi, çekiş için güç ve motor tipi, boya finisajı vb.

Azaltılmış güç tüketimi ve maksimum çalışma ömrü ile en iyi manyetik değerleri elde etmek için elektromanyetik bobinin konfigürasyonunu hesaplamada büyük bir deneyime sahibiz.

Kontrol panelinin yapımı için gerekli olan ham maddeler, yüksek düzeyde kalite ve güvenilirlik sağlamak için en iyi markalarla doğru bir şekilde seçilir.

Çalışma yüksekliği (A), elektromanyetik bobinin kilovat gücüne bağlı olarak 100 ila 500 mm aralığında olacaktır.

IDEMAG, 1.5 ile 15 Kw arasında değişen güçte elektromanyetik üst bantlar üretmektedir.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.