Elektromanyetik Plaka

Elektromanyetik plaka, demir kirliliğinin büyük parçalardan oluştuğu veya çalışma yüksekliğinin yüzeyden 300 mm’den daha yüksek olduğu kurulumlar için özellikle uygundur.

Açıklama

Ünite, dairesel şekilli, demir gövdeli ve paslanmaz çelik tabanlı bir elektromanyetik bobinden oluşur. Tasarımı, kurulacağı konveyör bandına bağlı olarak ve zorlu bir çalışma ortamı dikkate alınarak tamamen özelleştirilmiştir.

Deneyimlerimiz, elektrik tüketimini optimize etmemizi ve %100’e kadar bir çalışma döngüsü sunmamızı sağlar. Birleştirici soğutma çözümleri, elektromanyetik bobinin ömrünü uzatır.

Her ünite için özel olarak tasarlanmış, bobinin gücüne göre ve optimum ve güvenli çalışma için gerekli tüm elektrik koruma önlemlerine sahip olan ilgili kontrol paneli ile sağlanırlar.

Çalışma yüksekliği (A), elektromanyetik bobinin kilowatt gücüne bağlı olarak 100 ile 500 mm arasında olacaktır. IDEMAG, gücü 1,5 ile 15 Kw arasında değişen elektromanyetik plakalar üretmektedir.

    Bizimle İletişime Geçin

    Size ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.