somplast-sesotec-logo

SESOTEC / KONTROL, AYIRMA VE SINIFLANDIRMA SİSTEMLERİ

Sesotec dünyanın önde gelen denetleme, ayırma ve ayrıştırma sistemleri üreticisi ve geliştiricilerinden biridir. Sesotec sistemleri bütün endüstri alanlarındaki işleme, paketleme ve üretim hatlarında ve geri dönüşüm maddelerinin özel hazırlığında kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz gıda, ilaç ve plastikten ahşap, cam ve geri dönüşüme kadar geniş bir endüstri alanında faaliyet göstermektedir. Yüksek kalitede düşük maliyetli ürünler üretmenin zorlukları her zaman vardır. Birçok durumda, özellikle katı hijyen standartları karşılanmak zorundadır.

Sesotec çok yönlülük ve kalite açısından benzersiz olan çeşitli ürünler geliştirmiştir. Bizim önceliğimiz müşterilerimizdir: Her projeye en uygulanabilir/uygun çözümü sağlamak için özel ilgi gösterilmektedir. Sesotec rakiplerinin takip etmek zorunda kaldığı standartları yaratan çok üst düzeyde hizmet sağlamaktadır.

Hassasiyet, bilgi ve müşteri odağı: bu üç temel ilke sağladığımız hizmetlerin kalitesini kontrol eder ve yıllardır müşterimizle kurduğumuz güvenin anahtarıdır. Taahhütlerimiz uzun dönemde garanti edilir. Sesotec 1976 da Almanya’da kurulmuş bağımsız bir şirkettir; tasarım, geliştirme ve üretim ve de ticari merkezlerimiz burada bulunur. Bu da ortaklarımız arasında devam eden ve tüm satış sonrası faaliyetleri kapsayan bir tutarlılık düzeyi sağlıyor.

İletişim

Şu an burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneriz.

Okunabilir değil mi? Metni değiştir. captcha txt