somplast-luigi-bandera-logo

LUIGI BANDERA / ŞİŞİRME FİLM VE PET LEVHA MAKİNELERİ

Dünyanın en büyük ektruder üreticilerinden Luigi Bandera 70 yıllık tecrübesiyle; Levha (PET, PP, PS, PLA) ve Şişirme film (3-5-7-9 katman) makineleri tedariğinde sektör liderlerinin çözüm ortağıdır.

Levha ve folyo sektörünün en zorlu olan PET levha ürününün üretiminde, kendi tasarımı olan ve patent altına alınan çift vida sistemi ile Dünya genelinde 160 makine ile Pazar lideridir. Gıda ambalajı konusuna bir bütün olarak yaklaşan Bandera levhanın yanında, PE şişirme filme yönelik yeni ARGE binası yatırımı yaparak 3-5-7-9 katman makineleri müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Periyodik olarak yapılan open house etkinlikleriyle müşterilerimiz hem makinelerimizi deneyimleme hem de ihtiyaçlarına uygun makinelerin kısa süreli teslim avantajından yararlanmaktadır. Sera ve Geomembrane film makineleri üretiminde Dünya lideri olan Bandera buradaki başarısını bariyerli sera filmi olan 5 ve 7 katmanlarda 2000 mm çapına taşımıştır. 3 katman sera filmlerinde max 2300 mm kafaya kadar üretimler yapılmıştır.

İletişim

Şu an burada değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneriz.

Okunabilir değil mi? Metni değiştir. captcha txt